info@inanguvenlik.com.tr 0(342) 662 00 00

Hakkımızda

Gaziantep merkezli olmak üzere 2011 yılında faaliyete giren firmamız, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Güvenlik Sistemleri gereksinimlerine yanıt verebilmek amacıyla çalışmaktadır.
 

İnan Güvenlik, temel olarak Güvenlik Sistemlerini bölgesel pazarlamaya yönelik olarak çalışan bir işletmedir. Kuruluşundan itibaren İnan Güvenlik, çalışmalarında Güvenli, Huzurlu, Kaliteli ve Mutlu bir yaşam için gerekli türden ürün ve hizmetlerin üretilmesine yönelmiş bulunuyor.

İnan Güvenlik, çalışmalarını sürekli geliştirebilme, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayışı ve uygulamasını benimsemiştir. 


İnan Güvenlik; kaliteli müşteri hizmetleri, abonelerine yenilikçi hizmetler, güçlü marka pozisyonunu koruma, ürün ve hizmetlerin çeşitliliğini artırma ve yaygınlaştırma prensipleriyle çalışmaktadır

 

Kurulduğumuz günden bu yana bölgemizin her yerinden farklı müşterilerle çalıştık. Sıra dışı hizmet, tecrübeli ve sevecen çalışanlara sahip olmaktan geçer; ekibimizi oluştururken en iyi profesyonelleri seçmeye özen göstermemizin sebebi de budur. Tüm projelerimizi en doğru yöntemleri kullanarak tam vaktinde tamamlıyor, müşterilerimizle kalıcı bir ilişki oluşturmak için olağan dışı çaba sarf ediyoruz.


WhatsApp
Hemen Ara